مقدمه ای برای شروع روند طراحی سایت

روند طراحی سایت می تواند بسیار مهم و مشکل باشد بی شک داشتن یک وب سایت می توانید نقطه قدرتمندی برای یک فروشنده یا شخص یا شرکتی باشد فکر بکنید شما دارای یک فروشگاه هستید و فروش خوبی هم دارید اما اگر فروشگاه شما بر روی یک وب سایت هم ایجاد شود چه تفاوتی می کند فروش و دسترسی مردم به محصولات شما بیشتر می شود و منجرب به افزایش فروش و خدمات دهی شما خواهد شد.

این تنها بخشی از ماجرا برای روند طراحی سایت است چون شما تنها تصمیم به ساخت فروشگاه خود کردید اما مقداری که بیشتر در این باره پرس و جو کنید با یک سری مشکلات متعدد روبروی خودتون مواجه می شوید که همه به یک چیز آشاره می کنند چگونه بسازیم.

بزرگ ترین دغدغه و مشکل صاحبان کسب و کار این است که چگونه سایتی مناسب و با کیفیت داشته باشند امکان داره سایتی برای شما راه اندازی شود حال شاید خودتان این کارو انجام بدید شاید هم افراد دیگر اما می تواند این کیفیت رو داشته باشد؟ این بزرگترین سوالی هست که باید از خودتان بپرسید.

روند طراحی سایت یعنی مراحل دشوار

وقتی تصمیم به ساخت سایت می گیرید و ممکن است هر هدفی در این زمینه داشته باشید باید مراحلی رو پیش بگیرید که به چند مورد مهم آنها می پردازم .

1- هاست و دامنه

ممکن است با خود بگویید در اینترنت هاست و دامنه بسیار زیاد است و هر سایتی بخواهیم می توانیم خرید کنید و هاست خود را تهیه کنیم اما موضوع به این سادگی نیست هر سایتی با کاربردی که دارد نیاز به هاست و دامنه اختصاص به خود شما رو دارد 80 درصد سایت به دلیل انتخاب نامناسب در آینده سایتشان دچار مشکل خواهد شد.

2- طراحی قالب

برای طراحی قالب خودتان نیاز هست دانش برنامه نویسی داشته باشید زبان های همانند html , css , javascript , php و البته دیگر زبان های طراحی وب را بدانید اگر هم دانش این کار رو ندارید برنامه نویسان مروبطه این کار رو خواهند کرد اما هزینه بالایی خواهند گرفت.

3-سئو

بگذارید اول بگویم سئو چیست و مثال ساده ای در این مورد بگویم بیشتر از 60 درصد کل ورودی یک سایت رو گوگل تامین می کنه و این عدد بسیار زیادی است اما سئو یعنی چی به زبان ساده یعنی بهینه کردن وب سایت برای موتور جسسجو همانند گوگل این کار به معنی انجام یک سری عوامل و قوانین گوگل می باشد که باید بر روی سایت اعمال شود سئو امری ساده محسوب می شود اما حساس به دلیل حساسیت این کار وب مستران خودشان این کار رو انجام نمی دهند و در کل افرادی که سئو کار نامیده می شن این کارو انجام می دهند که باز هم هزینه زیادی باید برای این کار انجام بشه .

همچنین سئو امری نیست که ثابت بماند و ممکن است به سرعت یک سری قوانین و الگوریتم های گوگل عوض شود این یعنی تغییر در سئو برای بار دیگر پس وب مسترانی که تنها مدیریت سایت رو بر عهده دارند نمی توانند سئو کار شوند همچنین سئو کردن بد می تواند سایت رو از بین ببرد.

4-پشتیبانی

سه مرحله بالا با موفقیت تمام شد حال می ماند مرحله آخر پشتیبانی از سایت مشکلات که پیش خواهد آمد نصب یک سری امکانات بر روی سایت حذف آنها و مواردی این چنینی که در حالت عادی ممکن است شما از عهده آن بر نیایید.

خدمات دهی ما در روند طراحی سایت

با وجود سختی های زیاد در روند طراحی سایت واقعا خوب می شد می توانستیم سایتی رو طراحی کنیم که تمام موارد بالا رو داشته باشه و قابل اعتماد باشه ما در سایت spnet به صورت حرفه ای و اصولی تمام موارد بالا رو رعایت می کنیم و سایتی با تمام امکانات با قیمت های کاملا منصفانه برای شما ایجاد می کنیم بگذارید بیشتر با خدمات که ما داریم آشنایتان کنیم.

طراحی سایت

اینکه چه هاست رو باید انتخاب کنید برای سایتتان بسته به موضوع و هدفی که دارید رو ما به خوبی می دانیم و سعی می کنیم بهترین هاست رو برای کارتان پیشنهاد کنیم.

تولید محتوا

یکی دیگر از خدماتی که ما ارائه می کینیم تولید محتوا می باشد شاید بگویید تولید محتوا رو خود ما هم می توانیم انجام بدیم اما بگذارید رازی را به شما بگویم محتوا قبل سایت است و 50 درصد ورودی شما رو به خود اختصاص می دهد اگر اصول تولید محتوا رو رعایت نکنید دچاره مشکل خواهید شد.

تولید محتوا باید اصولی باشد و سئو در آن رعایت شود ما بجز سئو سایت سئو مطلب نیز داریم که مطالب رو به گونه ای تولید می کنیم که از نظر گوگل مطالب با اهمیت بالا در نظر گرفته شوند و در صفحات اول گوگل خود نمایی کنند.

سئو سازی

یکی دیگر از خدمات که ما ارائه می کنیم سئو سازی وب سایت می باشد به صورت کامل وقتی میگیم کامل منظورمان محتوایی تولید شده توسط شما هم می باشد انتخاب کلمات کلیدی مناسب بررسی وضعیت سایت و هر چیزی که می تواند به سایت شما آسیب برساند رو حل می کنیم و هر چیزی که سایت شما رو در رتبه های بالا تر می برد رو انجام خواهیم داد.

سئو امری زمان بر می باشد و صد البته کاملا حیاتی برای یک سایت ما از جدید ترین الگوریتم های گوگل اطلاع داریم و مدام مواردی که نیاز به تغییر دارند رو انجام میدیم به عبارتی در سئو سازی همیشه بروزهستیم تا بتوانیم خدماتی بهتری رو به شما عزیزان ارائه بدیم.

دیگر خدماتی که ما ارائه می دهیم

بجز موارد بالا تیم ما خدمات دیگری همانند طراحی های گرافیکی نیز انجام می دهد ساخت طرح های مدرن و یا ارائه خدمات گرافیکی.

ریسپانسیو کردن سایت اگر نمی دانید این کلمه به چه معنی هست ساده توضیح میدیم در دنیای زندگی می کنیم که لپ تاب گوشی کامپیوتر تبلت و انواع سایز ها و پلتفورم ها وجود دارد هر کدام هم صفحه نمایش با سایز اختصاصی خودشان را دارند فک کنید چقدر بد می شود سایت شما در سایز های بزرگ یا کوچیک ساختار کلیش به هم بریزه.

در ابتدا ما سایت رو بررسی و سایت رو به صورت کامل ریسپانسیو می کنیم تا مشکلات که درون دیوایس های دیگر دارید رو حل کنیم و کاملا سایتی ریسپانسیو رو به شما تحویل بدیم.

کلام آخر

همیشه به دنبال بهترین راه برای روند طراحی سایت بودیم و اینکه بتوانیم خدماتی برای مشتریانمان ارائه بدیم که در خور آنها باشد حال هم به این هدف رسیدیم و با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا خدماتی که در رابطه با آنها سخن گفتیم رو به بهترین شکل ممکن برای مشتریانمان ارائه می کنیم.

پشتیبانی